logo    Lymfodrenáže  Erika Hübelová  "Vaše lymfonožky budou ZDRAVĚ chodit pěšky" 

NOVINKY

arr3Nová publikace Celulitida 3Máte možnost si zakoupit již třetí rozšířené vydání publikace Celulitida. Kniha je psána pro laickou...

KONTAKTY

Erika Hübelová
Cejl 7
602 00 Brno - Zábrdovice
tel: +420 607 722 050
lymfo@centrum.cz
IČO: 62112660
IČP: 10046696640

Nabídka publikací
Články a Publikace

Komplexní terapie lymfedému

Lymfedem.pdf

Články

Celulita - Celulitida, Lipedem neboli LIPOHYPERTROFIE
(soubor typu PDF, velikost: 805 kB)

 

Lymfedém - komplexní terapie lymfedému
(soubor typu PDF, velikost: 738 kB)

 


Autorské projekty

Kniha: Celulitida

  • Vznik a stupně celulitidy
  • Komlexní péče
  • Nejčastější otázky a odpovědi

Důvodem k napsání této knihy jsou naše dosavadní znalosti o celulitidě (pomerančové kůži) a praktické zkušenosti s její prevencí a bojem proti jejím projevům. Na základě toho bychom rády informovaly širokou veřejnost co nejvěrohodněji o příčinách vzniku a projevech celulitidy, a především o komplexní péči proti vzniku pomerančové kůže. Kniha vznikla ve spolupráci s MVDr. Alicí Schmidtovou, které tímto děkuji. Dále děkuji společnosti Grada Publishing, a.s. za realizaci tohoto projektu. 11.2.2008 jsme opět ve spolupráci s Grada Publishing, a.s. vydali knihu Celulitida 2., přepracované a doplněné vydání.

 

3. rozšířené vydání knihy: CELULITIDA - vše o lymfatickém systému již v prodeji.

Cena 279,-

3. vydání Celulitida

 

 

 

 

Tato publikace je vhodná jako učebnice pro posluchače kurzu Manuální lymfodrenáže. Najdete zde odpovědi na veškeré otázky k závěrečným zkouškám. Kniha je obohacena četnou fotodokumentací a kazuistikami a novými tématy jako psychterapie, individuální přístup ke klientovi nebo autolymfodrenáž.

Kniha: Duha mého života

Autor: Simona Dočkalová

Lze zakoupit na www.duhamehozivota.cz

Cena 500,-

Poznámka: Celý výtěžek je poskytnut pro nadaci Krtek.

DVD: Manuální lymfodrenáže

DVD: Manuální lymfodrenážeToto DVD obsahuje teoretickou část - indikace lymfodrenáže, kontraindikace, uplatnění v patologických stavech, bohatou fotodokumentaci lymfedému, flebedému a celulitidy, výuka základní hmatové techniky a postup - krk zepředu, horní končetina, dolní končetina zepředu a zezadu, krk zezadu, záda, bedra a hýždě, hrudník, břicho, hlava, jako bonus ukázka antifibrotických hmatů, přístrojová lymfodrenáž a její využití v praxi.
Cena: 1 600,-
Pro posluchače kurzů pod mým vedením  sleva 1 200,- . Identifikace posluchače je znát HESLO.

DVD: CELULITIDA - komplexní péče

DVD: CELULITIDA - komplexní péčeObsah DVD: Teorie vzniku celulity a celulitidy, problematika lipedému, prevence, komplexní péče - man. lymfodrenáž . základní výuka speciálních. antifibrotických hmatů na lipomatozách na horní a dolní polovině těla. Přístrojová lymfodrenáž a její užití v kosmetice, Komprese a její dominantní význam, vnitřní výživa tkaní, vnější ošetření . krémy, emulze, gely, vhodná cvičení.

Cena: 1 000,-

 

DVD pro kosmetičky

Obsahuje  teoretickou část - indikace a kontraindikace , patologické stavy, bohatá fotodokumentace, výuka základní hmatové techniky a postup krk zepředu a zezadu, hrudník, horní končetiny a hlava.

Cena: 1 000,-


Časopisy, ve kterých jsem publikovala


NDRjMmFjMm