logo    Lymfodrenáže  Erika Hübelová  "Vaše lymfonožky budou ZDRAVĚ chodit pěšky" 


Provozní doba

Po - Čt: 7:00 - 18:00

Pá:       7:00 - 16:00

Mimořádně v sobotu nebo v neděli dle domluvyNOVINKY

arr3Nová publikace Celulitida 3Máte možnost si zakoupit již třetí rozšířené vydání publikace Celulitida. Kniha je psána pro laickou...

KONTAKTY

Erika Hübelová
Cejl 7
602 00 Brno - Zábrdovice
tel: +420 607 722 050
lymfo@centrum.cz
IČO: 62112660
IČP: 10046696640

Nabídka publikací
Články a Publikace

Komplexní terapie lymfedému

Lymfedem.pdf

Články

Celulita - Celulitida, Lipedem neboli LIPOHYPERTROFIE
(soubor typu PDF, velikost: 805 kB)

 

Lymfedém - komplexní terapie lymfedému
(soubor typu PDF, velikost: 738 kB)

 


Autorské projekty

Kniha: Celulitida

  • Vznik a stupně celulitidy
  • Komlexní péče
  • Nejčastější otázky a odpovědi

Důvodem k napsání této knihy jsou naše dosavadní znalosti o celulitidě (pomerančové kůži) a praktické zkušenosti s její prevencí a bojem proti jejím projevům. Na základě toho bychom rády informovaly širokou veřejnost co nejvěrohodněji o příčinách vzniku a projevech celulitidy, a především o komplexní péči proti vzniku pomerančové kůže. Kniha vznikla ve spolupráci s MVDr. Alicí Schmidtovou, které tímto děkuji. Dále děkuji společnosti Grada Publishing, a.s. za realizaci tohoto projektu. 11.2.2008 jsme opět ve spolupráci s Grada Publishing, a.s. vydali knihu Celulitida 2., přepracované a doplněné vydání.

 

3. rozšířené vydání knihy: CELULITIDA - vše o lymfatickém systému již v prodeji.

Cena 279,-

3. vydání Celulitida

 

 

 

 

Tato publikace je vhodná jako učebnice pro posluchače kurzu Manuální lymfodrenáže. Najdete zde odpovědi na veškeré otázky k závěrečným zkouškám. Kniha je obohacena četnou fotodokumentací a kazuistikami a novými tématy jako psychterapie, individuální přístup ke klientovi nebo autolymfodrenáž.

Kniha: Duha mého života

Autor: Simona Dočkalová

Lze zakoupit na www.duhamehozivota.cz

Cena 500,-

Poznámka: Celý výtěžek je poskytnut pro nadaci Krtek.

DVD: Manuální lymfodrenáže

DVD: Manuální lymfodrenážeToto DVD obsahuje teoretickou část - indikace lymfodrenáže, kontraindikace, uplatnění v patologických stavech, bohatou fotodokumentaci lymfedému, flebedému a celulitidy, výuka základní hmatové techniky a postup - krk zepředu, horní končetina, dolní končetina zepředu a zezadu, krk zezadu, záda, bedra a hýždě, hrudník, břicho, hlava, jako bonus ukázka antifibrotických hmatů, přístrojová lymfodrenáž a její využití v praxi.
Cena: 1 600,-
Pro posluchače kurzů pod mým vedením  sleva 1 200,- . Identifikace posluchače je znát HESLO.

DVD: CELULITIDA - komplexní péče

DVD: CELULITIDA - komplexní péčeObsah DVD: Teorie vzniku celulity a celulitidy, problematika lipedému, prevence, komplexní péče - man. lymfodrenáž . základní výuka speciálních. antifibrotických hmatů na lipomatozách na horní a dolní polovině těla. Přístrojová lymfodrenáž a její užití v kosmetice, Komprese a její dominantní význam, vnitřní výživa tkaní, vnější ošetření . krémy, emulze, gely, vhodná cvičení.

Cena: 1 000,-

 

DVD pro kosmetičky

Obsahuje  teoretickou část - indikace a kontraindikace , patologické stavy, bohatá fotodokumentace, výuka základní hmatové techniky a postup krk zepředu a zezadu, hrudník, horní končetiny a hlava.

Cena: 1 000,-


Časopisy, ve kterých jsem publikovala


MWQ5NTcwM